Naujienos / 2017 01 12 UAB „Grinda“ pozicija dėl viešojoje erdvėje pasirodžiusios informacijos

Vilnius-020746b9caf39316f11bb24a2b27a248.jpg

UAB „Grinda“ dirba daugelyje skirtingų veiklos sričių – nuo kelių tiesimo, paviršinių nuotekų priežiūros iki Vilniaus miesto gatvių valymo ar avarinių situacijų šalinimo. Dalis bendrovės atliekamų darbų pasižymi itin dideliu sezoniškumu (kelių statyba ir maudymosi paslaugų organizavimas – vasarą, o sniego valymas – žiemą), todėl darbuotojų skaičiaus pokyčiai yra neišvengiami. Bendrovė skatina darbuotojus kelti kvalifikaciją, plėsti specializaciją ir įgyti kitas specialybes, kad jie galėtų dirbti nuolat, ne tik vasaros ar žiemos sezono metu.

Nuo 2016 m. liepos 1 d. nebuvo atleistas nė vienas iš anksčiau dirbusių bendrovės direktoriaus pavaduotojų ar padalinių vadovų. Tiesa, įmonė buvo priversta atsisveikinti su kai kuriais darbuotojais:

  • Nustačius korupcijos ir piktnaudžiavimo tarnybine padėtimi faktų;
  • Dėl gaminių ir statybinių medžiagų vagysčių;
  • Dėl šiurkščių darbo drausmės pažeidimų (girtavimo darbo vietoje ir smurtavimo);
  • Pačių darbuotojų iniciatyva.

Nė vienas darbuotojas dėl atleidimo nesikreipė nei į bendrovėje veikiančią darbo tarybą, nei į darbo ginčų komisiją, nei į teismą.

Darbuotojų kaita paskatino anksčiau dirbusius bendrovės specialistus įvertinti savo galimybes ir imtis naujų iššūkių – kai kurie kelių darbininkai tapo meistrais, meistrai – darbų, projektų vadovais.

Vykdydama darbuotojų atranką, bendrovė specialistus vertina pagal kompetenciją ir darbo patirtis. Atrankos metu vyksta specializuoti pokalbiai su tiesioginiais ir padalinių vadovais, taikomos teorinės ir praktinės užduotys. Informacija apie laisvas darbo vietas skelbiama bendrovės tinklapyje http://www.grinda.lt/karjera/

 

 

Administracijos darbo laikas:

I-IV 7.00 – 15.45
V 7.00 – 14.30
Pietų pertrauka:
11.00 – 11.30

Avarinių tarnybų darbo laikas:

I-VII 00.00 – 24.00
Tel.: 1355

Teikiamos paslaugos

Gatvių tiesimas
Miesto avarinė dispečerinė
Lietaus nuotekų tvarkymas
Mechanizmų nuoma

Naudinga informacija

UAB „Grinda“ teikia privalomas miestui paslaugas: Vilniaus miesto gatvių priežiūra žiemą, lietaus nuotekų tinklų priežiūra ir eksploatavimas, avarinių situacijų gatvėse lokalizavimas, smėlio, sniego ir grunto sąvartynų eksploatavimas ir kt.
Išskleisti