Naujienos / 2017 04 24 Šuo darbe: dėmesys augintiniui, pagarba kolegoms

DSC_0292-1-fa11955e157f8e14e5cd3eb99b8f08bd.jpg

Balandžio 24 d. – tarptautinė šuns diena. Ta proga UAB „Grinda“ pakvietė darbuotojus į darbo vietą atsivesti savo keturkojus draugus, o Vilniaus gyvūnų globos namų augintiniams nupirko dovanėlių ir skanėstų. 

Tyrimai ir gyvūnų mylėtojų patirtis rodo, kad gyvūnai darbe skatina bendravimą su bendradarbiais, mažina įtampą, padeda lengviau susidoroti su stresinėmis situacijomis. Išties, net pats griežčiausias projektų vadovas šalia savo augintinio sušvelnėja ir apie jį galėtų pasakoti valandų valandas.

Augintinis darbe – daugiau pasitikėjimo savimi ir bendradarbiais

Gražina į darbą atsivedė jauną Berno zenenhundą. Sabirui – kiek daugiau nei pusė metų, todėl jis nesitraukė nuo šeimininkės darbo stalo. Retas vardas reiškia „kantrybę“ – ir išties, Berno zenenhundai neretai naudojami kaniterapijai. Buhalterijoje dirbančios merginos patvirtino, kad Sabiras – labai kantrus ir puikiai išauklėtas, tokį į svečius galima kviestis dažniau.

Gražina pasakoja, kad prieš atsivesdama į Sabirą į darbą, nerimavo: kaip jausis šuo? Kaip tokio ūgio šunį priims bendradarbiai? Tačiau pasirodė, kad viskas labai paprasta – Sabiras tykiai snaudžia prie šeimininkės darbo stalo, rūpesčių niekam nekelia, o pati Gražina jaučiasi pakylėta. Jai ramu: namuose šuo nuolat vienas, o čia jis kartu su šeimininke, abiems gera.

Geriausi šunys – dėkingi šunys

Mišrūnę Alū iš prieglaudos priglobusi Vaida pasakoja, kad gyvenimo išbandymų patyrę šunys yra ypač prieraišūs. Alū Vaidos namuose atsirado per atsitiktinumą – tuo metu prieglaudoje trūko vietos, ir pažįstami paprašė ją pagloboti kalytę bent kelias dienas. Vaida pasakoja, kad tai tikrai nebuvo meilė iš pirmo žvilgsnio, o veikiau brandi, pasitikėjimu grįsta draugystė.

Alū atsirado, kai Vaidos jauniausiam sūnui buvo vos treji. Jei vedžiodamas augintinę, mažylis parkrisdavo, Alū kantriai palaukdavo, kol jos mažasis šeimininkas pakildavo ir galėdavo tęsti pasivaikščiojimą. „Niekada taip ir nesupratau, kuris kurį vedžioja,“ – juokiasi Vaida.

Iš savo patirties Vaida sako, kad šunys iš prieglaudos – kantresni, santūresni. Tokie idealiai tinka vyresnio amžiaus žmonėms.


Jei būtų tokia galimybė, tiek Vaida, tiek Gražina nedvejodamos vestųsi augintinius į darbą ir bet kurią kitą dieną. Pavyzdžiui, kad ir kiekvieną penktadienį.

Dėmesys Vilniaus gyvūnų globos namų augintiniams

Tarptautinės šuns dienos proga Vilniaus gyvūnų globos namų augintiniai gavo skanėstų ir naujus pavadėlius pasivaikščiojimams. 

 

Tarptautinės šuns dienos proga "Grindos" darbuotojai rūpinosi savo ir beglobiais augintiniais

Administracijos darbo laikas:

I-IV 7.00 – 15.45
V 7.00 – 14.30
Pietų pertrauka:
11.00 – 11.30

Avarinių tarnybų darbo laikas:

I-VII 00.00 – 24.00
Tel.: 1355

Teikiamos paslaugos

Gatvių tiesimas
Miesto avarinė dispečerinė
Lietaus nuotekų tvarkymas
Mechanizmų nuoma

Naudinga informacija

UAB „Grinda“ teikia privalomas miestui paslaugas: Vilniaus miesto gatvių priežiūra žiemą, lietaus nuotekų tinklų priežiūra ir eksploatavimas, avarinių situacijų gatvėse lokalizavimas, smėlio, sniego ir grunto sąvartynų eksploatavimas ir kt.
Išskleisti