Naujienos / 2017 05 08 Rekonstruoti visi trys Žaliųjų ežerų poilsiavietės tiltai

Zalieji-396e87cb581922b32e03611a6c9db6e1.jpg

Vilniečių pamėgtame Žaliųjų ežerų paplūdimyje jau rekonstruoti visi trys mediniai tiltai. Pernai buvo suremontuotas vienas avarinės būklės tiltas, šiemet – ir kiti du populiarios miesto poilsiavietės tiltai.

Vilniečių patogumui ant tiltų įrengta 14 suolų (6 metrų ilgio) ir 15 šiukšliadėžių, kurių iki tol nebuvo. Ant vieno iš rekonstruotų Žaliųjų ežerų poilsiavietės tiltų įrengtas ir gelbėtojų postas. Neliko pamiršti ir mažieji vilniečiai – ežero pakrantėje jiems įrengta saugi maudykla.

Tiltų remonto darbai prasidėjo lapkritį: pirmiausiai buvo nuardytos senos, sutrūnijusios lentos, o pavasarį paklotos naujos. Kad atnaujintas tiltas tarnautų kuo ilgiau, buvo pasirinktos giluminiu-vakuuminiu būdu impregnuotos medienos lentos ir pakeistos pagrindinės tiltą laikančios sijos, įrengti nauji turėklai.

Rekonstruojant tiltus buvo sunaudota 6 puspriekabės medienos, pusę tonos vinių ir varžtų.

Jau rengiamas ir Žaliųjų ežerų poilsiavietės gelbėjimo stoties bei Vilniaus miesto sporto centro irklavimo bazės projektas, o rudenį prasidės darbai. Planuojama, kad gelbėtojai ir irkluotojai 160 kv. metrų moderniose patalpose įsikurs po metų.

Ruošiantis maudynių sezonui į penkis miesto paplūdimius (Valakupių I ir II, Žirmūnų, Žaliųjų ežerų ir Salotės) bus atvežta net 133 sunkvežimiai smėlio, bus įrengti nauji ženklai, kviečiantys poilsiauti saugiai.

Administracijos darbo laikas:

I-IV 7.00 – 15.45
V 7.00 – 14.30
Pietų pertrauka:
11.00 – 11.30

Avarinių tarnybų darbo laikas:

I-VII 00.00 – 24.00
Tel.: 1355

Teikiamos paslaugos

Gatvių tiesimas
Miesto avarinė dispečerinė
Lietaus nuotekų tvarkymas
Mechanizmų nuoma

Naudinga informacija

UAB „Grinda“ teikia privalomas miestui paslaugas: Vilniaus miesto gatvių priežiūra žiemą, lietaus nuotekų tinklų priežiūra ir eksploatavimas, avarinių situacijų gatvėse lokalizavimas, smėlio, sniego ir grunto sąvartynų eksploatavimas ir kt.
Išskleisti