Naujienos / 2017 08 01 „Grinda“ tapo Lietuvos statybininkų asociacijos nare

20170726_095449 (4)-dadcb9d660f00fbbfe27118fbbd02389.jpg

Statybos paslaugų sektorius kuria bene didžiausią Lietuvos bendrojo vidaus produkto dalį, o pagal statybų sektoriaus dinamiką ir išduotų statybos leidimų skaičių dažnai vertinama visos šalies ekonomikos būklė. Prisijungusi prie Lietuvos statybininkų asociacijos, didžiausios šalies statybines organizacijas vienijančios bendruomenės, „Grinda“ galės perimti geriausią statybų sektoriaus patirtį ir pritaikyti ją teikdama viešąsias miesto paslaugas.

„Lietuvos statybų sektorius sukuria beveik dešimtadalį bendrojo vidaus produkto ir skatina susijusių verslo sričių plėtrą. Statybų skaitmeninimas bei iniciatyvos, susijusios su statybos darbuotojų kompetencijų vertinimu ir ugdymu, darbų saugos aspektai ir tiekėjų kvalifikavimas yra vieni svarbiausių Lietuvos statybininkų asociacijos uždavinių. „Grindos“ narystė asociacijoje neabejotinai sustiprins organizaciją ir suteiks papildomą postūmį telkiant Lietuvos statybininkų bendruomenę“, – teigė Dalius Gedvilas, Lietuvos statybininkų asociacijos prezidentas. 

LSA prezidentas D. Gedvilas, lankydamasis „Grindoje“, domėjosi bendrovės atliekamų darbų specifika. Pasakodamas apie bendrovės veiklą, įmonės vadovas Kęstutis Vaicekiūtis pažymėjo, kad „Grinda“ atlieka itin skirtingus Vilniaus miesto priežiūros darbus, tarp kurių – ir kelių remontas, ir paviršinių nuotekų tvarkymas, ir pastatų inžinerinių sistemų priežiūra. Jo teigimu, įmonė didžiulį dėmesį skiria inovatyvių statybos valdymo technologijų diegimui, projektų skaitmeninimui ir su tuo susijusių darbuotojų kompetencijų ugdymui.

„Įmonė diegia pažangią elektroninę užduočių valdymo sistemą, kuri leis operatyviai paskirstyti užduotis darbuotojams ir kontroliuoti jų atlikimą“, – pasakojo K. Vaicekiūtis. Įmonės vadovo teigimu, tai leis bendrovei efektyviau planuoti išteklius ir sutrumpins užduočių atlikimo laiką, leis geriau kontroliuoti darbų kokybę.

Šiuo metu LSA vykdo kelis projektus, susijusius su statybų skaitmeninimu ir darbuotojų kvalifikacijos tobulinimu. Statinių skaitmeninis pasas leis sistemingai rinkti, kaupti ir analizuoti informaciją apie pastatų techninę būklę, atliktus jų techninės priežiūros darbus, užfiksuoti panaudotas medžiagas. Statybos darbuotojų atestacija ir kvalifikacijos ugdymas leis užtikrinti atliekamų darbų kokybę. D. Gedvilas priminė, kad LSA bendradarbiauja su daugeliu Lietuvos mokymo įstaigų, ruošiančių statybų sektoriaus specialistus, ir paragino „Grindą“ aktyviai dalyvauti adaptuojant miesto tvarkymo tarnyboms kuriamas mokymo programas.

Apie UAB „Grinda“
Prieš 85 metus įkurta bendrovė „Grinda“ Vilniaus mieste remontuoja ir valo gatvių ir kiemų dangas, prižiūri lietaus nuotekų tinklus, šalina avarines situacijas ir teikia specializuotas sanitarines paslaugas, rūpinasi paplūdimiais ir beglobiais gyvūnais. Visos UAB „Grinda“ akcijos priklauso Vilniaus miesto savivaldybei. 2016 metais įmonės pardavimų pajamos viršijo 16 mln. eurų, ir bendrovė išmokėjo 333 tūkst. eurų dividendų, kurie buvo panaudoti tolesniam vilniečių gyvenimo kokybės gerinimui.

Apie Lietuvos statybininkų asociaciją
Nepriklausoma, nepolitinė, skaidriai statybos verslo interesams Lietuvoje atstovaujanti organizacija įsteigta 1993 m. Šiuo metu ji vienija apie 150 statybos, projektavimo, statybinių medžiagų ir konstrukcijų gamybos, mokymo, draudimo, žiniasklaidos įmonių.

Administracijos darbo laikas:

I-IV 7.00 – 15.45
V 7.00 – 14.30
Pietų pertrauka:
11.00 – 11.30

Avarinių tarnybų darbo laikas:

I-VII 00.00 – 24.00
Tel.: 1355

Teikiamos paslaugos

Gatvių tiesimas
Miesto avarinė dispečerinė
Lietaus nuotekų tvarkymas
Mechanizmų nuoma

Naudinga informacija

UAB „Grinda“ teikia privalomas miestui paslaugas: Vilniaus miesto gatvių priežiūra žiemą, lietaus nuotekų tinklų priežiūra ir eksploatavimas, avarinių situacijų gatvėse lokalizavimas, smėlio, sniego ir grunto sąvartynų eksploatavimas ir kt.
Išskleisti