Naujienos / 2016 09 27 Naktiniai kelio darbai leidžia išvengti spūsčių

IMG_3923-d8cfca5748a0f72e8eff14c94bd72a1d.jpg

Nuo rudens Vilniaus mieste suintensyvėjus transporto eismui, UAB „Grinda" peržiūri darbų organizavimo principus. Siekdama kuo mažiau trikdyti eismą ir optimaliai naudoti turimą techniką, bendrovė organizuoja kelininkų darbą dviem pamainomis. 

Kelio tiesimo ar remonto darbus intensyvaus eismo gatvėse vykdant dienomis, neretai nusidriekdavo automobilių eilės. Nors ir suprasdami kelininkų darbo naudą, vilniečiai dažnai piktindavosi dėl spūstyse gaištamo laiko. Brangi šiuolaikiška kelių tiesimo ir remonto technika dirbdavo tik maždaug 8 val. per parą. Peržiūrėjus darbų organizavimo procesą ir tinkamai suplanavus grafiką, ta pati technika gali dirbti beveik dvigubai ilgiau, o vilniečiams toks darbų organizavimas leidžia išvengti nemalonių emocijų transporto spūstyse. K

„Mano įsitikinimu, vilniečiai turi beveik nematyti komunalininkų darbo proceso, o tik rezultatą: sutvarkytus kelius, nuvalytas ir pabarstytas gatves, surinktus lapus," – pasakoja K. Vaicekiūtis, UAB „Grinda" direktorius.

Ne mažiau svarbu tai, kad dirbti vakarais, kai automobilių eismas ne toks intensyvus, saugiau ir patiems kelininkams. Nors jie pažymi darbų vietą laikinais atitvarais ir kelių darbus žyminčiais ženklais, dėvi ryškias liemenes, pasitaiko, kad vairuotojai nepaiso ženklų, braunasi pavojingai arti prie darbų vietos ir sukelia pavojingas situacijas darbuotojams. Dirbant vakarais, kai eismo sąlygos ne tokios sudėtingos, panašių situacijų pavyksta išvengti. 

Naktiniai darbai Vilniaus gatvėse

 Nuotraukų autorius Saulius Žiūra

Administracijos darbo laikas:

I-IV 7.00 – 15.45
V 7.00 – 14.30
Pietų pertrauka:
11.00 – 11.30

Avarinių tarnybų darbo laikas:

I-VII 00.00 – 24.00
Tel.: 1355

Teikiamos paslaugos

Gatvių tiesimas
Miesto avarinė dispečerinė
Lietaus nuotekų tvarkymas
Mechanizmų nuoma

Naudinga informacija

UAB „Grinda“ teikia privalomas miestui paslaugas: Vilniaus miesto gatvių priežiūra žiemą, lietaus nuotekų tinklų priežiūra ir eksploatavimas, avarinių situacijų gatvėse lokalizavimas, smėlio, sniego ir grunto sąvartynų eksploatavimas ir kt.
Išskleisti